Вихід з громадянства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Olena, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Богачова Олена Миколаевна, відповідно до Закону України “Про громадянство України” розпочала процедуру виходу з громадянства України. Документи на оформлення виходу з громадянства були подані мною та прийняті консульським відділом посольства України у м. Любляна, Словенія 3 лютого 2020 року.

1. Прошу підтвердити чи отримано та коли саме отримано висновок консульської установи разом із поданими мною документами, а також надати інформацію про стан розгляду мого клопотання Міністерством закордонних справ України.
2. Коли буде розглянуто / підписано моє клопотання про вихід з Громадянства України?
3. Дати засідань комісії з питань громадянства при Президентові України в 2021 році.

З повагою,

Олена Богачова

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Доброго дня!

я отримала відповідь, що моя справа була розглянута в офісі президента України від 13 квітня 2021. Мене цікавить інформація, коли я вже отримаю відповідь зі свого питання в посольство України в Словенії. Так як у мене вже скоро закінчиться термін документів поданих на Словенське громадянство. Як працює дипломатична пошта та куди мені ще можна звернутися?

З повагою,

Olena Богачова

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment