Вихiд з громадянства

Олександра Самохiна

Шановнi спiвробiтники Офiсу Президента України,

Я, Самохiна Олександра Андрiївна, 23.09.2001 року народження, (місце народження: м.Куп'янськ, Харкiвської областi), закордонний паспорт PU172279 виданий 10 липня 2017 року, орган, що видав 3DEU1, місце постійного проживання Федеративна Республіка Німеччина (ФРН), відповідно до Закону України “Про громадянство України” подала на розгляд клопотання про вихiд з громадянства України (довідка про прийняття документів N532/ 1-168 від 03.06.2020 року, Генеральне Консульство України в Мюнхені, ФНР).

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи було розглянуто та задоволено КомIсIєю при ПрезидентовI УкраIни з питаний громадянства моє клопотання щодо виходу з громадянства та на якому засIданнI?

2. Чи підписував Президент України, Володимир Олександрович Зеленський, Указ по моєму клопотанню?

3. Коли було підписано останній Указ про припинення громадянства у 2021 році?

З вдячністю за вашу вiдповiдь та з повагою,

Олександра Самохiна

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Олександра Самохiна

Доброго дня, шановний пан Хрипунов,

Дякую за Вашу вiдповiдь зтосовно мого питання.

Але дуже прошу доповнити вашу офiцiйну вiдповiдь дуже важливою для мене iнформацiєю, чи Комiсiя внесла пропозицію Президенту України щодо задоволення моєї заяви (Стаття 23. Повноваження Комісії при Президентові України з питань громадянства Комісія при Президентові України з питань громадянства)

Дуже дякую за доповнення,

З повагою,

Олександра Самохiна

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment