Вихід з громадянства

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Я, Макаренко Олександр, подав 15.03.19 до консульського відділу Посольства України у Державі Ізраїль у м. Тель-Авів на розгляд клопотання (заяву) про вихід з громадянства України. 06 червня 2019 року мій пакет документів МЗС було надіслано до Адміністрації Президента України для їх подальшого розгляду на Комісії з питань громадянства при Президентові України.
Прошу надати мені інформацію щодо стану розгляду мого клопотання.
Відповідно до вимог статті 16 Закону України «Про захист персональних даних», для отримання відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних з персональними даними, надаю реквізити документа, що посвідчує мою особу: Макаренко Олександр Юрійович, 19 березня 1987 року народження, місце народження – м. Київ, місце проживання – м. Беер-Шева, Держава Ізраїль, закордонний паспорт PU144951.

З повагою,
Макаренко Олександр.

Від: Департамент доступу до публічної інформації
Офіс Президента України

Посилання