Вихід з громадянства

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня!

Я, Надеєв Олександр Сергійович, 09.08.1988 року народження, (місце народження - Україна, Мукачево, Закарпатська область) паспорт FV296625 , подав на розгляд клопотання про вихiд з громадянства до Посольства Україні у Мюнхені, Німеччина (27 січня 2020 року), номер довідки про прийняття документів про вихід з громадянство 532/1-54 від 27.01.2020 року.

У відповідності з законом України про припинення громадянства - Загальний строк розгляду клопотання про вихід з громадянства України не повинен перевищувати 1 рік.
Тобто недотримання строків розгляду клопотання про вихід з громадянства Українською стороною вже зараз створює для мене потенційну небезбеку неможливості отримання німецького громадянства, незважаючи на дотримання мною всіх процедур та строків, передбачених Українським законодавством.

У зв'язку з вищезазначеним прошу надати менi iнформацiю щодо стану розгляду мого клопотання щодо виходу з громадянства, а саме:

Коли буде розглянуто / підписано моє клопотання про вихід з Громадянства України?

Коли буде видано наступний указ Президента України про припинення громадянства України??

З повагою,

Олександр Надеєв

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment