Вихід з громадянства

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Лаугс, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Лаугс

Доброго дня!

Я, Лаугс Олена Леонідівна, 26.07.1971 року народження, (місце народження - Україна, м. Вінниця) подала на розгляд клопотання про вихiд з громадянства до Консульства України у Дюссельдорфі, Німеччина (24.02.2021 року), номер довідки про прийняття документів про вихід з громадянство AZ. 61231/532/1-14-2021 від 24.02.2021 року. Після здійснення первірок та визначених законом процедур Департамент консульської служби МЗС України надіслав 30.06.2021 мої документи до Департаменту з питань громадянства Офісу Президента для подальшого розгляду.

У відповідності з законом України про припинення громадянства - Загальний строк розгляду клопотання про вихід з громадянства України не повинен перевищувати 12 місяців.

Тобто недотримання строків розгляду клопотання про вихід з громадянства Українською стороною вже зараз може створювати для мене потенційну небезбеку неможливості отримання німецького громадянства, незважаючи на дотримання мною всіх процедур та строків, передбачених Українським законодавством.
У зв'язку з вищезазначеним прошу надати менi iнформацiю щодо стану розгляду мого клопотання щодо виходу з громадянства, а саме:

- Коли буде розглянуто / підписано моє клопотання про вихід з Громадянства України?
- чи внесено мене до наступного Указу Президента України про вихід з громадянства України і коли заплановано його підписання ?

З повагою,

Олена Лаугс

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment