Вихід з громадянства

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Лаугс, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Лаугс

Доброго дня!

Я, Лаугс Олена Леонідівна, подала на розгляд клопотання про вихiд з громадянства до Консульства України у Дюссельдорфі, Німеччина, номер довідки про прийняття документів про вихід з громадянство 61231/532/1-14-2021 від 24.02.2021 року.
Після здійснення перевірок 30.06.2021 Департамент консульскої служби МЗС України надіслав моє клопотання про вихід з громадянства до Департаменту з питань громадянства, помилування, державних нагород Офісу Президента України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію про стан розгляду мого клопотання та передачі матеріалів на розгляд Комісії при Президентові України.

У відповідності з законом України про припинення громадянства - Загальний строк розгляду клопотання про вихід з громадянства України не повинен перевищувати 12 місяців.

З повагою,

Олена Лаугс

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment