Вихід з громадянства

Войновіч Валентина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Войновіч Валентина Олександрівна , 26.09.1979 року народження, (місце народження - Україна, с.Лехнівка, Київська область) паспорт PU104365, подала на розгляд клопотання про вихiд з громадянства до Посольства України у Мюнхені, Німеччина (17 січня 2020 року), номер довідки про прийняття документів про вихід з громадянства 532/1-39 від 17.01.2020 року.

У відповідності з законом України про припинення громадянства - Загальний строк розгляду клопотання про вихід з громадянства України не повинен перевищувати 1 рік.
З моменту подачі моїх документі пройшло вже більше ніж 1 рік, 20 місяців
(були порушенні мої конституційні права).

Прошу надати менi iнформацiю щодо стану розгляду мого клопотання виходу з громадянства і чому розгляд перевищує максимальний час прописаний в конституції (1 рік). Якщо моє клопотання ще не підписанно Президентом України,
прошу надати інформацію коли воно буде підписанно.

З повагою,

Войновіч Валентина

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment