Вих 472 Про демонтажі тимчасових споруд по вулиці Бердянській

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єськова Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Єськова Оксана

У період з 12 по 17 липня 2018 року під виглядом демонтажу було розбито вщент декілька десятків тимчасових споруд, що належать членам громадської організації "Самозахист підприємців" і були розташовані по вулиці Бердянській. Демонтаж відбувся після того, як виконавчий комітет Дніпровської міської ради прийняв Рішення №636 щодо демонтажу тимчасових споруд. Демонтаж відбувся з грубим порушенням правил демонтажу тимчасовиз споруд, затверджених Рішенням сесії Дніпропетровської міської ради №43/37 «Про внесення змін та доповнень до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Дніпропетровську", 24.07.2013.

Проте у порушення Рішення сесії №43/37, тимчасові споруди членів ГО "Самозахист підприємців" відверто знищено.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. На підставі якого нормативного документа представники міської ради Дніпра проводили вищеозначені дії?

2. Яка організація проводила демонтаж тимчасових споруд, перелічених у Рішенні виконавчого комітету Дніпровської міської ради №636 від 05.07.2018?

3.Чи проводились електронні закупівлі послуг на демонтаж тимчасових споруд, перелічених у Рішенні виконавчого комітету Дніпровської міської ради №636 від 05.07.2018?

4. Надати копії договорів на проведення демонтажних робіт тимчасових споруд, перелічених у Рішенні виконавчого комітету Дніпровської міської ради №636 від 05.07.2018.

5.На підставі яких нормативно-правових документів були знесені 2 тимчасові споруди "Воронцовська вода" та "Шаурма", що були розташовані за адресою: проспект Слобожанський, 2а, оскільки у Рішенні виконавчого комітету Дніпровської міської ради №636 від 05.07.2018 вони не згадувались, приписи про усунення порушень чи демонтаж на ці споруди вручені не були?

6. Куди були вивезені металоконструкції понівечених павільйонів? Чи були здані вони на металобрухт? Якщо здані, чи зараховувались у міський чи державний бюджет вилучені кошти? Якщо так, то у якій сумі? Просимо надати документальне підтвердженя перерахування.

З повагою,
Єськова Оксана
ГО "Самозахист підприємців"

Від: Інспекція з питань благоустро

Посилання