Вих 451 До управління містобудування та архітектури

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єськова Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

До ГО "Самозахист підприємців" звернувся директор ТОВ "ПАН" Манаєнков О.С. за захистом його прав і інтересів. У скарзі Манаєнков просив громадскість втрутитися у факт зловживання чиновниками службовим становищем та ігнорування нимим посадових обов'язків.

31 травня було незаконно демонтовано тимчасову споруду ТОВ «ПАН» (адреса м. Дніпро вул. Андрія Фабра, 2 код ЄДРПОУ 31209887). Споруда знаходилася за адресою: м. Кам'янське, вулиця Воїнів Афганців, 18. За вказаною адресою споруда розташовувалася ще з дев’яностих років минулого століття.

Означена споруда була розташована ТОВ «ПАН» не самовільно, а на підставі рішення сесії міської ради після попереднього погодження з усіма службами міста. ТОВ «ПАН» уклало з міською радою договір оренди землі з присвоєнням земельній ділянці кадастрового номера. Означений договір неодноразово подовжувався і діяв до кінця 2015 року. Після зміни законодавчої бази в України ТОВ «ПАН» оформило паспорт прив'язки відповідно до нових вимог. Тобто весь час підприємство сумлінно виконувало усі вимоги відповідно до норм діючого законодавства. В квітні 2018 строк дії паспорту прив'язки добіг кінця, і ТОВ «ПАН» звернулось з заявою про його подовження. На заяву відповідні органи досі не відреагували.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Чому досі немає відповіді на заяву ТОВ "ПАН" про оформленя нового паспорту прив'язки?

2. Чи були підстави відмовити ТОВ "ПАН" у подовженні паспорта прив'язки? Якщо так, то просимо дати мотивовану відмову з указанням конкректних причин і указанням, які конкретно норми яких законів порушено.

3. Чому усі тимчасові споруди, розташовані поруч з демонтованим, паспорта прив'язки отримали, а одна споруда з'явилась на відстані 20м і паспорт має?

4. Просимо надати адреси 10 об'єктів, які останніми отримали паспорти прив'язки?

5. Чим мотивувалась ваша організація, не подовжуючи паспорт прив'язки об’єкта, що розташований на своєму місті вже декілька років, і тут же погодила майже на тому самому місті розташування нового об'єкту?

З повагою,
Єськова Оксана
ГО "Самозахист підприємців"

Від: Архітектура

відповідь додається у сканованому вигляді

Посилання