Вих 34 Щодо скасування державної реєстрації юридичної особи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єськова Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Єськова Оксана

Громадська організація «Самозахист підприємців»
Вул. Ванцетті, 4 Дніпро 49081
Код ЄДРПОУ 36295965
Тел. (096) 592–77-70
Електронна адреса: samza@і.ua

Запит на інформацію

ГО «Самозахист підприємців» вдалося виявити підприємства, що зареєстровані у червні минулого року Департаментом адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради за фальсифікованими адресами.

Так до нас за допомогою звернувся приватний підприємець – власник однієї з нежитлових будівель АНД району у місті Дніпро. Перевіряючи данні щодо свого підприємства, він випадково натрапив на повідомлення про те, що за його адресою проводять господарську діяльність невідомі йому організації:

Постраждалий стверджує, що такі підприємства ніколи не знаходились і не знаходяться у його приміщенні, господарську діяльність не проводять, договорів оренди на використання приміщення з ним не укладали.

Отже в умисних діях засновників товариств, інших осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за які дії передбачена ч.2 ст. 28, ч.1, 2 ст. 205 КК України.

В ході аналізу зібраних фактів, Самозахисту стало відомо про те, що одне з товариств вже є учасником кримінального провадження №42016000000002035, відкритого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Ми звернулися ло правоохоронних органів із заявою про скоєння злочину відповідно до ст.205-1, але отримало відмову через відсутність складу злочину.

На данний час фіктивні підприємства все ще зареєстровані за фіктивною адресою.

З метою подолання шарайства та недопущення повторення ситуації, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

яким чином потрібно діяти постраждалому в подібній ситуації, куди і з яким зверненням звертатись для скасування державної реєстрації фіктивного підприємства, що зареєстроване за його адресою.

З повагою,

головний редактор громадсько-політичного видання
"Самзахист підприємців" ГО "Самозахист підприємців
Єськова Оксана

Державна фіскальна служба України

Державна фіскальна служба України

 

 

From: [mailto:[email address]]
Sent: Tuesday, June 11, 2019 11:21 AM
To: '[FOI #50255 email]'
Subject: 265/ϲ

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]