Відсутність велоінфраструктури в проекті капремонту вул. Курчатова

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Руслан Ширінов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Руслан Ширінов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В інформації по нещодавно опублікованому тендеру на капремонт вул. Курчатова відсутні згадки щодо велодоріжок чи велосмуг - в кошторисі відсутні будь-які роботи чи матеріали (покриття, знаки, розмітка), що свідчили б про врахування велоінфраструктури.
Восени 2016 року на сесії міськради прийнято Програму розвитку велоінфраструктури до 2020 року, а заступник міського голови і директор департаменту благоустрою та інфраструктури, Михайло Лисенко, публічно обіцяв, що в усіх капремонтах і реконструкціях буде враховано потреби велосипедистів.

Вул. Курчатова є магістральною вулицею загальноміського значення з доволі інтенсивним рухом і значною кількістю маршрутів громадського транспорту, що робить велорух на загальним підставах вкрай небезпечним. Разом з тим, такі значні об'єкти, як автовокзал, залізничний вокзал, Курчатовський ринок, ТЦ "Слов'янка" та ін. - генерують значний потік клієнтів-велосипедистів. Крім того за Програмою розвитку велоінфраструктури тут проходить важлива ланка веломережі.

Прошу врахувати ці обставини і включити велоінфраструктуру в проект і кошторис капітального ремонту вул. Курчатова.

Також прошу надати фотокопії проекту капітального ремонту вул. Курчатова (план вулиці та схему організації дорожнього руху) для вивчення і оперативного внесення рекомендацій щодо облаштування велоруху, а також заходів з активної безпеки пішоходів та велосипедистів.

З повагою,

Руслан Ширінов

Департамент Благоустройства,

2 Attachments

Надсилаємо відповідь на № 37/1328 від 18.04.2017