Відсутність відповіді на Заяву

Юлія Власюк

Доброго дня!

У міжнародних документах про права людини (ст. 6 Загальної декларації прав людини, ст.16 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права) записано, що кожна людина, де б вона не знаходилася, має право на визнання її правосуб'єктності.

Згідно ст. 3 КУ Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

копію відповіді на мою Заяву, яка була надіслана рекомендованим листом із описом та отримана за Довіреністю 22 листопада 2021 року.

Нагадую, що ненадання відповіді, відмова у наданні відповіді на звернення, або порушення термінів надання відповіді є незаконною і має ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 213-3 КУпАП, і я буду вимушена звернутися для реагування з боку Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Всі утворені з використанням моєї Людини власності – імена та персональні дані – є моєю інтелектуальною власністю - тому збір, зберігання, передача третім особам, включаючи транскордонну передачу, та використання персональних даних не за призначенням ЗАБОРОНЯЮ ! Повідомити письмово щодо фіксації даної ЗАБОРОНИ. Якщо моя інтелектуальна власність (імена та персональні дані) раніше були вами передані іншим особам, зазначити у відповіді яким саме, якщо не передавалися - зазначити це у відповіді.

Відповідь із зазначенням номера вхідного документу-запита надати по суті та згідно хронології питань направити у законом встановлений строк. У випадку якщо не володієте інформацією, направити даний запит до Розпорядника Інформації і мене Людину (запитувача) про це повідомити.

Без акцепта. Без обороту на мене. Без обороту на власність. Без регресу. Без шкоди та упередження (UCC 1-308.4)

Людина в статусі Людина, Жінка, з власним іменем юлія, дочка олександра василя із Роду власюк, субєкт довічного міжнародного публічного права, основний кредитор, :юлія:олександрівна:власюк

З повагою,

юлія із Роду власюк