Відсутність симметричної відповіді

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Влад, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Українське суспільство дуже втомлене і невдоволене численними щоденними повідомленнями про жертви внаслідок військових дій терористів. Це стало майже щоденним лейтмотивом новин, що надають ЗМІ. Найстрашніше, що констатація фактів загибелі серед мирного населення стає звичним явищем і виховує звичку до сприйняття образу України як постійної жертви. Чому коли повідомляють про загибель дітей, що пішли в школу та загинули від обстрілом, або пенсіонера, що не встиг дійти від крамниці додому і помер від вибуху терористичного снаряду, то після цього ставиться крапка. Все, ось такі погані терористи та росіяни, що їх підтримують, і більше зараз нічого не вдієш. Чому не має симетричної відповіді? Чому РДГ не відшукують і не знищують злочинців? Тому, що ми звязані умовами перемиря і повинні воювати у "білих рукавичках"? Тому, що українські керівники вважають, що Україна не може займатися помстою за каліцтва та смерті своїх громадян? Кожен злочин повинен бути наказаний, і розплата повинна відбуватися у будь-якій точці земной кулі. Які військові заходи вживаються зараз у відповідь на кожний обстріл чи теракт з боку ДНР,ЛНР та російських найманців? Товариство не вдоволено роллю жертви, яка відведена українським воякам, що не мають права на адекватну відповідь, та безкарністю терористів та фактичною байдужістю держави до щоденної загибелі своїх мирних громадян.

З повагою,

Влад

Сектор доступу до iнформацii, Апарат РНБОУ, Рада національної безпеки і оборони України

2 Attachments

Сайт «Доступ до правди», Влад
ел. адреса: [FOI #3123 email]

Шановний пане Владе!

На Ваш запит від 05.01.2015 про військові заходи на території проведення
антитерористичної операції повідомляємо, що відповідно до Закону України
«Про боротьбу з тероризмом» питання стосовно проведення такої операції на
території України належать до компетенції Антитерористичного центру при
Службі безпеки України.
Тому Ваш запит, відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про
доступ до публічної інформації», надіслано за належністю до
Антитерористичного центру.

Додаток: копія листа Службі безпеки України на 1 арк. в 1 прим.

З повагою
завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації
В. Москаленко

Рада національної безпеки і оборони України

1 Attachment

Здравствуйте, Влад.

-- 
С уважением,
 Atc                          [1]mailto:[email address]

References

Visible links
1. mailto:[email address]