Відсторонення працівників через відсутність щеплення від COVID-19

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Добровольська Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Добровольська Вікторія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, просимо Вас надати роз'яснення щодо питань:
1. Чому саме виконуючи вимоги чинних документів щодо відсторонення від роботи працівників, які не вакциновані адміністрація навчального закладу повинна бути відповідачем у судових позовах працівників?
2. Чи були правомірними дії адміністрації під час відсторонення працівників? Алгоритм дії адміністрації школи:
1. Познайомили під особистий підпис з наказом МОЗ від 04.10.2021 року № 2153 "Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням".
2. Видали наказ "Про проходження обовязкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19". Ознайомили весь колектив під підпис. (Один працівник відмовився підписувати, тому був складений акт).
3. Вручення повідомлення про обов'язкове профілактичне щеплення проти COVID-19 - працівник двічі відмовився отримувати (акти наявні щодо відмови).
4. Видання наказу про відсторонення, який працівник підписав, але написав, що не згоден.
Після цього працівник на роботі не з'являється, проте подав позов до суду.
Просимо Вас надати нам відповіді на вищевказані запитання.

З повагою,

Добровольська Вікторія

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

Шановний дописувачу!
Пунктом 218 Положення про порядок роботи з документами у Верховній Раді України (далі – Положення), затвердженого Розпорядженням Голови Верховної Ради України № 19 від 08.02.2021 року «Про деякі питання забезпечення документообігу у Верховній Раді України в електронній та паперовій формах», встановлено, що електронна адреса [Верховна Рада України request email] призначена виключно для подання електронних запитів на публічну інформацію у відповідності з частиною третьою статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Оскільки Ваше звернення за своєю суттю не є запитом на інформацію, дія зазначеного Закону на нього не поширюється, відтак, звернення залишається без розгляду.
Проте, за умови належного оформлення, звернення може розглядатись в порядку, передбаченому Законом України "Про звернення громадян".
Пунктом 160 Положення встановлено, що звернення в електронній формі, надіслане на адресу Верховної Ради України, приймається централізовано Управлінням з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України шляхом заповнення громадянином електронної форми на веб-порталі "Електронний кабінет громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України.
Детально ознайомитися з умовами подання звернення Ви можете на веб-порталі Управління з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України (режим доступу: http://vzvernen.rada.gov.ua/).
З повагою
Відділ роботи з публічною інформацією
Інформаційного управління
Апарату Верховної Ради України

показати цитоване

Самойлюк Олена Григорівна, Верховна Рада України

1 Attachment

[Subject only] RE: Інформаційний запит - Відсторонення працівників через відсутність щеплення від COVID-19

показати цитоване