Відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати перелік народних депутатів України 9-го скликання, котрих, починаючи з 1 січня 2022 року, хоча б один раз позбавили відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень, відповідно до абзацу 2-го ч. 5 ст. 33 Закону України «Про статус народного депутата України».

Цю інформацію прошу надати:

- окремо за кожен календарний місяць, починаючи з 1 січня 2022 року;
- із зазначенням відсотків голосувань на пленарних засіданнях ВР та засідань парламентських комітетів, у яких народний депутат протягом місяця брав участь / не брав участі;
- із зазначенням суми відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень, у гривнях за кожен місяць, за який депутату було припинено це відшкодування.

Також прошу не включати до цього переліку народних депутатів, щодо яких рішення про припинення відшкодування згодом було переглянуто й скасовано.

Прохання за можливості надати ці дані у машиночитному форматі (xls, csv тощо).

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

3 Attachments