Відшкодування коштів місцевого бюджету

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь Малинюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Василь Малинюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про розмір витрачених на ремонт, реконструкцію вуличного освітлення території Нетішинського професійного ліцею з місцевого бюджету та про їх відшкодування, вказавши відповідні копії фінансових платежів;

2. Інформацію про договір (його копію) відшкодування спожитої на вуличне освітлення території Нетішинського професійного ліцею, оскільки підключення і споживання енергії здійснено із прилеглої території міста;

3. Інформацію про надання фінансової допомоги та фінансування з місцевого бюджету навчання (проживання) учнів, студентів Нетішинського професійного ліцею у 2019-2020 роках.

З повагою,

Василь Малинюк

Виконавчий комітет,

1 Attachment