Відповідно до відмови, про надання пріоритету на розміщення вивісок на фасадах будівель

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олекасанд Вікторвич, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олекасанд Вікторвич

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Звертаюсь безпосередньо до Філатова Бориса Альбертовича та прошу допомоги у вирішенні питання щодо розміщення вивісок на фасадах будівель. Я, предстевник малого бізнесу, котрий розпочав свій шлях до створення власного бізнесу зовсім не давно, як і Ви колись розпочинали свій шлях. Але я на своєму шляху зіткнувся з такою проблемою, як розміщення елементарної вивіски на ганку власного магазину, котрий знаходиться за адресу проспект Дмитра Яворницького, 100. Так, як хочу діяти згідно букви закону, то я подав документи на отримання пріорітету щодо роміщення вивіски. Котра згідно з законом України не може бути рекламним засобом, оскільки загальна площа вивіски усього 1,5м.кв.

Вище викладенна ситуація закопує мій молодий бізнес живцем. Оскільки, мало того, що я немаю ніякої підтримки від держави, але ця ж держава, як мені здається, не тільки не хоче щоб я розвивався, тв надавав нові робочі міста, але і взагалі не хоче, щоб я працював і оплачував налоги, котрі ідуть на розвиток цієї самої держави.

Я не маю нічого проти того, щоб всі вивіски бутили стандартизовані, але ДЕ ЦЕЙ СТАНДАРТ?? Згідно чого я маю замінити стару вивіску на нову, якщо є команда ЗНЯТИ вивіски, а, що буде замісти них? Як працювати на маючи можливості законно її повісити?? Чому на протилежному боці того самого дому за адресою Д.Яворницького, 100 висить на весь фасад величезна маталева конструкція колишнього магазину "Ельдорадо" яка займає близько 100 кв м фасаду. І вона зовсім не торбує інспекторів КП "Земград", на моє пряме питання "Чому так?" инспектор відповів, що немає власника приміщення" Тобто намеє з кого здерти гороші! Якщо для КП "земград" настільки важливий зовнішній вигляд міста, то вони знайшли би спосіб зняти і цей старий металевий "гроб". Тобто виходить, що правосуддя у нас вибіркове. Чому я,як патріот своєї країни, створюю тут бізнес, замість того, щоб, як інші виїхати з неї, та припинити борьбу, а отримую тільки "фігу", жодної допомоги від держави, тільки кабальні кредити. Як можно керувати бізнесом, та розвивати бізнес в таких обставинах?

З повагою,

Олександр Вікторович

Дніпровська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]