Відповідність КВЕД виду діяльності

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо правильного вибору КВЕД:

ФОП планує займаєтися продажем (оптом та роздріб) витратних матеріалів до офісної техніки, а саме тонери , картриджі, тонер-картриджі.

Який КВЕД діяльності підійде для підприємства, напрямом діяльності якого є продаж (оптом та роздріб) витратних матеріалів до офісної техніки, а саме тонери , картриджі, тонер-картриджі.

Єдине, що знайшли у Класифікації видів економічної діяльності (КВЕД-2010) це КВЕД: 47.41 Роздрібна торгівля офісним та комп'ютерним устаткованням та 46.51 Оптова торгівля комп'ютерами, периферійними пристроями та програмним забезпеченням. Натомість у поясненні до цих видів економічної діяльності, не надано інформації чи включає він у себе саме торгівлю витратними матеріалами до офісної техніки, а саме тонери , картриджі, тонер-картриджі.

З повагою,

Оксана

Державна служба статистики України

1 Attachment