Відповідальність за невиконання норм ЗУ “Про донорство крові та її компонентів”

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор Анатолійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ігор Анатолійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про законність, достатність визначеного розміру компенсації донорам (21 грн.) в 2014 році за безкоштовні сніданок та обід та за ненадання компенсації визначеної вартості зданих донорами компонентів крові;

2. Інформацію про діючі в 2015 році (про перегляд їх з врахуванням реальних цін) норми харчування донорів та рекомендації щодо складання відповідних наборів продуктів, які затверджені центральним органом виконавчої влади (облдержадміністраціями), що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я, в тому числі і визначена вартість наборів продуктів для харчування та розмір компенсації.

3. Інформацію про закладену в обласний бюджет субвенцію місцевим бюджет (закладам охорони здоров"я) на компенсацію витрат на харчування та за здані компоненти крові донорам передбачених ст.9 ЗУ “Про донорство крові та її компонентів”. (див. https://dostup.pravda.com.ua/request/420... та https://dostup.pravda.com.ua/request/420... )

З повагою,

Ігор Анатолійович

infozapyt, Хмельницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

Здравствуйте!

--
З повагою,
infozapyt mailto:[khmeln1 request email]

Ігор Анатолійович

Доброго дня!

Прошу надати уточнювальну інформацію, а саме:

1. Чи медичний закладу СМЧ-4 м. Нетішин був зобов"язаний виконувати розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.12.2013р. № 436/2013-р «Про встановлення вартості наборів продуктів для харчування донорів у день здавання крові та (або) її компонентів», в якому вартість набору продуктів становить 33,9 грн. ( в т.ч. 1,9 грн. вартість сніданку донора);

2. Яка сума із визначених на 2015 рік коштів у кошторисах закладів охорони здоров’я Хмельницької області на компенсацію витрат на харчування донорам в день здавання крові та її компонентів розміром 1062,8 тис. грн. передбачена медичному закладу СМЧ-4 м. Нетішин і скільки цей заклад вже отримав.

З повагою,

Ігор Анатолійович

infozapyt, Хмельницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

Здравствуйте!

--
З повагою,
infozapyt mailto:[khmeln1 request email]