Відповідальність банків за незаконне привласнення депозитів громадян

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор Анатолійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ігор Анатолійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Передбачена нормативними актами Національного Банку України відповідальність банків (в тому числі відзив ліцензій) за незаконне неповернення депозитів, термін яких сплив за умови відсутності в даних банках тимчасових адміністрацій та відсутності передумов їх банкрутства.

З повагою,

Ігор Анатолійович

Ігор Анатолійович

Доброго дня!

Прошу надати відповідь на мій запит щодо передбаченої відповідальності банків за незаконне привласнення депозитів громадян від 22 травня 2015. Ненадання відповіді свідчить не тільки про порушення з боку НБУ законодавства України, за яке існує відповідальність, а й
про можливу причетність до вказаних дій керівництва НБУ. У разі ненадання відповіді цей запит буде переадресовано до Президента України, за поданням якого призначається керівник НБУ. Сподіваюсь, що НБУ, як державна установа, поважатиме Закон адже з цього формується довіра і до нормативних актів, виданих НБУ!

З повагою,

Ігор Анатолійович

НБУ, Національний банк України

1 Attachment