Відповідь Ситника після особистого прийому громадян 2 листопада 2018 року.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Половинська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Копію моєї заяви від 1 жовтня 2018 року з проханням записати мене на особистий прийом громадян Ситником А.С.. 2. Копію відповіді за підписом Ситника А.С. після проведеного особистого прийому. 3. Копію розпорядження Ситника А.С. про поновлення розгляду моєї заяви , яка була надіслана з супроводним листом Сюмар В. до НАБУ у лютому 2016 року. 4. Копію розпорядження Ситника А.С. про спрямування моїх кредиторських вимог до ДП " УСТФ "Укртелефільм" до розгляду за належністю, а саме: до районної прокуратури , Держкомтелерадіо, Комітету ВРУ з питань свободи слова ти інформ. політики чи Мінсоцполітики. Надати саме такі розпорядження мені обіцяв директор НАБУ Ситник А.С. під час проведення особистого прийому громадян у листопаді 2018 року.

З повагою,

Людмила Половинська

Національне антикорупційне бюро України

1 Attachment

Людмила Половинська залишив коментар ()

Відповідь від НАБУ 22 травня 2019 на мій запит на публічну інформацію від 15 травня 20019 року підтверджує домовленність про залишення моєї заяви від 15 лютого 2016 року БЕЗ РОЗГЛЯДУ !!! Документи які я надала НАБУ 2 лютого 2018 року містять інформацію про РОЗКРАДАННЯ державного майна, привласнення прибутку від незаконого продажу МАЙНОВИХ ПРАВ на державне майно" керівниками"Укртелефільму до 2016 року,
а також, про незаконне збагачення посадових осіб Держкомтелерадіо ! Фальсифікації в е-деклараціях, конфлікт інтересів, приховування дійсного фінансового стану на ДП "УСТФ "Укртелефільм" підготовку фіктивного банкрутства ДП у 2016 році... А НАБУ розслідує фіктивну справу про " злочин" який відбувся у 2017-2018 роках!!! ЦЕ ЗОВСІМ ІНШИЙ ПЕРІОД!