Відпочинок дітей Дніпро 2

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єгор Мороз, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Щодо кількісних показників виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей м. Дніпра "Родина героя" на 2017 - 2021 рр. та Комплексної програми соціального захисту мешканців міста Дніпра на 2017 - 2021 рр. - суми коштів виділених на виконання заходів програм (з вказанням суми коштів по кожному з заходів програми)
2. Щодо фактичних досягнень показників вказаних в програмах (очікуваних результатів від виконання заходів) за 2017 рік.
3. Порядок отримання путівок для оздоровлення та відпочинку дітей влітку відповідно до вищезазначених програм (документи які мають принести батьки, органи та їх адресу куди вони мають звернутися та що інше мають зробити)
4. Перелік об'єктів відпочинку, туристичних баз, пансіонатів, тощо - де діти проходили в 2017 та можуть пройти відпочинок та оздоровлення згідно даних програм в 2018 році. Перелік умов які там створені для відпочинку та оздоровлення дітей. (в тому числі на базі дитячого табору "Укропчик").
5. Сума коштів яку мають (якщо треба) внести батьки для оздоровлення та відпочинку дітей згідно вищезазначених програм

З повагою,

Єгор Мороз

Дніпровська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]