Відомості про заробітну плату, премії та інші види виплат з державного бюджету України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію. При цьому, згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами. Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету. Заробітна плата та інші виплати (премії, матеріальна допомога тощо) посадовим та службовим особам є витратами з бюджету.
Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції», також забороняє відносити до інформації з обмеженим доступом відомості про розміри та види оплати праці зазначених осіб.
Закон України «Про оплату праці» дозволяє надавати відомості про оплату праці іншим особам, коли це передбачено законодавством.
Отже, інформація про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу, будь-які інші виплати з державного чи місцевого бюджету працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування не є конфіденційною, не може бути обмежена в доступі та підлягає наданню відповіді на запит.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закон України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію».

Прошу надати інформацію про графіки роботи та розмір заробітної плати помісячно за 2019 рік (з січня 2019 року по жовтень 2019 року включно) із зазначенням складових заробітної плати (оклад, надбавки, премії, матеріальної допомоги тощо) працівників (директор, педагогічні працівники, медичні працівники та інші) закладу освіти спеціалізованої школи №317 Святошинського району м. Києва.

З повагою,

Лариса

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Это письмо содержит файлы, которые будут удалены автоматически 21.11.2019.
Сохраните их, если они вам нужны.
[1][IMG]

[2]Сканировать10003.PDF

44Kb

References

Visible links
1. https://files.ukr.net/get/juui1e8gt:1823...
2. https://files.ukr.net/get/juui1e8gt:1823...

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Доброго дня!
не має файлу з відомістю!

З повагою,

Лариса

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Это письмо содержит файлы, которые будут удалены автоматически 22.11.2019.
Сохраните их, если они вам нужны.
[1][IMG]

[2]СШ 317_додатки (2).pdf

52Mb

References

Visible links
1. https://files.ukr.net/get/jvgibpsj5:1824...
2. https://files.ukr.net/get/jvgibpsj5:1824...