відновлення в посаді до органів Пенсійного фонду

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Я, Лешова Олена Володимирівна, з 1 червня 2004 року працюю в управлінні Пенсійного фонду України в Ворошиловському районі м. Донецькаголовним спеціалістом відділу по виплаті пенсії. У серпні 2014 року я пішла до декретної відпустки.
У квітні 2017 року я з двома дітьми (2008 та 2014 р народження) і чоловіком у зв'язку з бойовими діями на сході України була змушена переїхати жити до м. Покровськ (Донецької області), що підтверджується довідкою тимчасово переміщеної особи. 20 жовтня 2017 р. дитині виполонилося три роки і я повинна виходити на роботу, але в зв'язку з ситуацією, що склалася виходити на роботу немає куди, тому що відповідно до п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 р. № 595 «Про деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей», міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим державним адміністраціям необхідно було забезпечити до 1 грудня 2014 року переміщення бюджетних установ, підприємств та організацій, що належать до сфери їх управління, з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не повному обсязі свої повноваження( далі- тимчасово неконтрольована територія), в населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.
Управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі м. Донецька змінило юридичну адресу: 85302, Донецька область, м. Покровськ (Красноармійськ), вул. Центральна, 154. Управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі м. Донецька не є ліквідованим, не знаходиться у стані припинення або реорганізації. Керівний склад працівників означеного управління на сьогоднішній день відсутній. Поновити функціонування територіальних управлінь, які переміщені з тимчасово непідконтрольної території, на теперішний час нема можливості. Тому, Головне управління Пенсійного фонду України Донецької області пропонує мені звернутись до суду з заявою для встановлення факту припинення трудових відносин.
Для того щоб подати документи в суд необхідно звернутися до адвоката, заплатити судовий збір, нотаріально завірити заяву про звільнення, де я повинна звільнитися за власним бажанням. А як бути якщо я не хочу звільнятися, а хочу продовжити свою трудову діяльність у Пенсійному фонді? Чому я повинна витрачати час, гроші і здоров'я на врегулювання цього питання? Я йшла у декретну відпустку і не писала заяву на звільнення. На наступний день після досягнення дитиною трьох річного віку я повинна вийти на роботу. Робоче місце зберігається. В чому моя провина, що управління перереєструвалося, але не функціонує?
На сьогоднішній день я залишилася без засобів існування: я не отримую допомогу як вимушено переміщена особа, так як не працюю; я не можу стати на облік у центр зайнятості, так як в трудовій книжці немає запису про звільнення; я не можу влаштуватися на гідну роботу, крім як продавця в магазин і т. д.; я не можу нормально забезпечити своїх дітей найнеобхіднішим.
Відповідно до ст.5-1 КЗпП України держава гарантує працездатним громадянам, які постійно проживають на території України, зокрема, вільний вибір виду діяльності, правовий захист від необґрунтованої відмови у прийнятті на роботу і незаконного звільнення, а також сприяння у збереженні роботи.
Прошу вас посприяти та знайти можливість у відновленні мене в посаді до органів Пенсійного фонду за місцем проживання, а саме, у м. Покровськ Донецької обл.

З повагою,

Олена

Від: Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформаці
Офіс Президента України

Посилання

Від: Приймальня Президента України
Офіс Президента України

Посилання