Відновлення Конституційних прав

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість"), будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість")

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до рішення суду Справа № 682/487/15-а (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/4...) Полянська сільрада Славутського району Хмельницької області була зобов'язана скасувати своє антиконституційне, корупційне рішення про резервування всієї землі. Проте досі свій мораторій на виділення землі за зверненнями громадян не скасувала.

У зв'язку з цим прошу надати відповідь чи вживалися відповідні (та які) заходи для відновлення на даній території дії законів, Конституції та рішення суду.

З повагою,

Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість")

infozapyt, Хмельницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

Доброго дня!

--
С уважением,
infozapyt mailto:[khmeln1 request email]

Полянська сільська рада,

3 Attachments

Доброго дня.

Антон залишив коментар ()

Я також пробую добитися законних дій у Полянській сільраді, клопотання про виділення землі для мене відмова, а на наступній сесії цю ж ділянку дають учаснику АТО, і так десь 5-7 разів, вже збився з рахунку. Тому те що вам відписали, що не можуть задовольнити запити першочерговиків - ЦЕ БРЕХНЯ. Але як мені відомо, рішення про скасування резервування просто не прийнято.

Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість") залишив коментар ()

Дякую за важливу інформацію. Розпорядника-сільраду додано до даного ресурсу і тепер йому у відкритому режимі можна надсилати запити. І нашою організацією буде надіслано вимогу-запит оприлюднити всі рішення цього скликання депутатів, саме приховування рішень призвело до цієї ситуації, коли голова та депутати замість виконання законів розводять корупцію і заробляють гроші.

Антон залишив коментар ()

Пане Олексій! Як можна поспілкуватись з Вами??