Відносно Боярської міської ради як правонаступника Тарасівської сільської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Влад, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Згідно з п. 2 Рішення Боярської міської ради «Про початок реорганізації Тарасівської, Забірської, Малютянської, Княжицької, Новосілківської (Макарівського району), Дзвінківської (Васильківського району) сільських рад шляхом приєднання до Боярської міської ради» від 04.12.2020 № 2/16, Боярська міська рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Тарасівської сільської ради.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яким чином був встановлений і де був відображений строк для пред’явлення вимог кредиторів до Тарасівської сільської ради, яка перебувала в стані припинення шляхом реорганізації та приєднання до Боярської міської ради?

2. В зв’язку з тим, що 03.03.2021 до ЄДР внесено запис про припинення Тарасівської сільської ради шляхом реорганізації, прошу надати копію відповідного передавального акта складеного у відповідності до ст. 106 та ст. 107 ЦК України за яким від Тарасівської сільської ради до Боярської міської ради передані зобов’язання Тарасівської сільської ради, зокрема, бюджетні фінансування яких здійснювалось, чи планувалось здійснити за бюджетні кошти?

3. Надати відповідь у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це встановлено частиною першою статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

4. Вищевказана інформація та документи стосуються повноважень Боярської міської ради як правонаступника Тарасівської сільської ради щодо бюджетних зобов’язань, а також мають значний суспільний інтерес, оскільки стосуються широкого кола громадян, а саме: мешканців села Тарасівка, села Нове та усієї Боярської громади прошу надіслати у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

5. Запит стосується витрачання бюджетних коштів, прошу відповідь надіслати у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

З повагою,

Влад

Боярка, Боярська міська рада