Відмова у видачі візи для в'їзду до України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Погадайко Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Погадайко Наталія

Міністру закордонних справ України
Погадайко Наталії Ігорівни,
07 листопада 1991 року народження,
22700, вул.Морозівська,97,
м.Іллінці,Вінницька область
тел. 0994346326
E-mail: [email address]

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Моєму чоловікові безпідставно відмовили у візі при наявності всіх документів.
Метою отримання візи є причина возз'єднання сім'ї, оскільки я громадянка України і перебуваю в офіційному шлюбі з громадянином Алжиру. Документи про шлюб, їхній переклад, а також реєстрація шлюбу в Туніській Республіці і в посольстві України були надані.
Ім'я мого чоловіка:
ALALGA HAMZA (01/03/1990 date of birth)
Приймав документи та відмовив у візі 25 вересня 2019 року ДЕМ'ЯНЮК Олександр Олександрович - Перший секретар з консульських питань, консул . При цьому, при прийомі документів показав незадоволення, що є неприпустимим для людини на такій посаді, а при відмові не роз’яснив та не обґрунтував її причин. Планую звернутися до суду з приводу роботи даного секретаря.
З повагою,
Погадайко Наталія

Від: Прес-служба МЗС України
Міністерство закордонних справ України

Шановна пані Погадайко,

Дякуємо Вам за звернення до Прес-служби МЗС України.

При цьому повідомляємо, що права на доступ до публічної інформації в МЗС України реалізує Відділ інформаційно-організаційного менеджменту Управління генерального секретаріату МЗС (електронна пошта: [email address]).

Якщо Ви бажаєте отримати інформацію, про яку йдеться у запиті, за процедурою та у строки, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації», запрошуємо направити Ваш запит за встановленою формою (https://mfa.gov.ua/ua/public-info/publ-r...) на вказану адресу.

З повагою,
Прес-служба МЗС

show quoted sections

Посилання