відміна та припинення субсидії внаслідок фіктивного боргу після Рішення Комісії

Бовикін Сергій

Доброго дня!
Бовикін Сергій Михайлович Костопіль Грушевського 28 кв. 27
інд. 35000 Рівненська область.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

30 травня 2017 року рішенням Комісії Костопільської РДА мені було призначено субсиді. з урахуванням моїх фактичних доходів по догляду (17 грн в місяць). А в кінці червня мені повідомиои про відмову у призначені субсидії в Костопільському УПСЗН. На мій запит мені Кондратюк відповіла що вони не відмовили а припинили субсидію на тій підставі що є борг більше ніж 2а місяці за захоронення відходів перед комунанльним підприємством що вивозить сміття. На мій запит до комунального підприємства мені повідомили що захоронення відходів не є комунальною послугою. Виходячи з вищенаведеного прошу надати інформацію яка є у вас.
1. Чи має право місцеве управління відмінити або припинити субсидію яку призначила Комісія. Яким нормативним документом це регламентується та зміст цієї норми
2. Чи повинно було місцеве УПСЗН після отримання матеріалів з боргом подати на ту саму Комісію на розгляд питання про законність виставляння боргу комунальним підприємством.
Яким нормативним документом це регламентується та зміст цієї норми

3. Чи має право комунальне підприємство надсилати довідку про борг якщо послуга не є комунальною і на неї не нараховується субсидія. Яким нормативним документом це регламентується та зміст цієї норми. Відповідь прошу надіслати і мені на мою поштову адресу що вказана тут.

З повагою, юрист

Бовикін Сергій

Андрей залишив коментар ()

Місцеве управління соціального захисту не уповноважене жодною нормою закону чи нормативно-правового акту припиняти субсидію. Це прерогатива лише суду!