Відлов безпритульних тварин у м. Радехів

Тарас Третяк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи заключала Радехівська міська рада договори на відлов безпритульних тварин з ГО «Порятунок чотирилапих» ЄДРПОУ 41973988 у 2019р.?
Якщо так, то прошу надати:
1) копії актів виконаних робіт з відлову безпритульних тварин по укладених договорах за 2019р. між Радехівською МР та Громадською Організацією "Порятунок чотирилапих" та копії зазначених договорів.
2) копії актів прийому-передачі тварин ГО "Порятунок чотирилапих" за 2019р. згідно заключених договорів;
3) надати інформацію про загальну кількість відловлених та повернутих тварин згідно договорів, заключених між Радехівською міською радою та ГО "Порятунок чотирилапих" за 2019р.
4) чи надавала ГО "Порятунок чотирилапих" послуги зі стерилізації, вакцинації та поверненню відловлених тварин згідно із підписаними договорами з Радехівською МР на відлов безпритульних тварин у 2019р.
5) чи оплачувались послуги по стерилізації, вакцинації та поверненню відловлених безпритульних (бродячих) тварин (собак) згідно договорів, підписаних Радехівською МР з ГО "Порятунок чотирилапих" у 2019р.
6) прошу надати копії Актів виконаних робіт (рахунків) по стерилізації, вакцинації та поверненню відловлених безпритульних тварин згідно підписаних Договорів Радехівською МР з ГО "Порятунок чотрилапих" за 2019р.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

З повагою,

Тарас Третяк

Радехівська РДА, Радехівська районна державна адміністрація

1 Attachment