Відкриття 5 спец класу Кривий Ріг!

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Пастушенко Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Пастушенко Наталія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

9 дітей із затримкою психофізичного розвитку завершили навчатися у 4 спеціальному класі закладу загальної середньої освіти. Для визначення рівня освітньої програми пройшли обстеження в інклюзивно-ресурсному центрі, яким підтверджено подовження навчання за програмою для дітей із затримкою психофізичного розвитку 6 дітям. Враховуючи те, що Законом України «Про повну загальну середню освіту» визначено граничну кількість дітей в класі – 5 осіб, батьки звернулися до директора закладу з питання погодження відкриття 5 класу для дітей із ЗПР. Директор направив листа до відділу освіти щодо внесення даного класу до мережі класів району, але відділ освіти не погоджує відкриття даного класу, посилаючись на Постанову Кабміну від 27.12.2017 № 1088 «Про затвердження формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами», згідно з якою розрахункова наповнюваність дітей в класі з учнями групи II для усіх бюджетів, яким передбачається надання освітньої субвенції, становить 9 осіб.
Чи правомірні дії керівника відділу освіти, який не погоджує відкриття даного класу та вимагає додаткові формульні розрахунки щодо вартості утримання 1 дитини в такому класі? В районі – централізована бухгалтерія.
Чи не є така відмова керівника – порушенням прав дітей з особливими освітніми потребами?
Інклюзивну форму навчання батьки не приймають. Окрім того, у складі групи дітей є дитина, яка окрім ЗПР має аутичний спектр розвитку і влаштування до нового класного колективу буде її травмувати.

З повагою,

Пастушенко Наталія

osvita, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київськлої міської ради (Київської міської державної адміністрації)

1 Attachment

ДОіН Кривий Ріг Приймальня,

1 Attachment

З повагою
Директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак
виконкому Криворізької міської ради

-- реклама -----------------------------------------------------------
+100 днів до зберігання твердого сиру! Як зберігати продукти довше?
Читати… [1]https://bit.ly/3kz63wv

References

Visible links
1. https://bit.ly/3kz63wv