Відключення водопостачання для громади Новопілля

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Халік Юрій Володимирович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Халік Юрій Володимирович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як відомо криворізькій районній адміністрації в кінці червня КП Кривбасводоканал відключив водопостачання до населених пунктів Новопільської сільської ради. 21 червня 2018 ініціативна група прибула на зустріч із головою Нагайченко Сергієм Вікторовичим для обговорення вирішення проблеми. Сергій Вікторович запевнив, що не в їх компетенції вирішувати такі питання і вони не мають вплив на Новопільську сільську раду. В подальшому було подане звернення через депутата Туровську Ірину Львівну на сесії Дніпропетровської обласної ради до голови Дніпропетровської ОДА Резніченко Валентина Михайловича (є відозапис, де голова обіцяє розібратися із проблемо.). В подальшому воду часткову почали подавати. Ініціативна група ще раз 27 червня 2018 року було проведено збори громади Новопілля, щодо звіту ЖКП Новопілля та Новопільської сільської по ситуації із водопостачанням і не допущення подібного у майбутньому. Під час виступу начальник ЖКП Новопілля – Партизан Леонід Миколайович зазначив, що основна частина боргу за водопостачання є борг управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької районної державної адміністрації за дитячий садок та школу, які знаходяться в Новопіллі і сумма сягає більше 100 000 грн. До цього моменту ніхто із посадових осіб не озвучував про значний борг по управлінню, а завжди вказували і робили винними населення Новопільської сільської ради. Враховуючи все вищевказане, прошу надати інформацію і врахувати у своїй роботі :

- чи голова Нагайченко Сергій Вікторович володіє ситуацією, що підвідомче йому управління фактично було вино у тому, що населення позбавили водопостачання у період літньої спеки?

- управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької районної державної адміністрації вже погасило борг у повному обсягу перед ЖКП Новопілля? Якщо ні, то коли буде погашено?

З повагою,

Халік Юрій Володимирович

Від: Валентина В Пискленова

Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Документ 1421/0/55-18 від 15.08.2018
Щодо погашення боргу перед ЖКП за водопостанчання

Посилання