Відключення електроенергії у Сумах.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Дашутін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Дашутін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Графік відключення електроенергії у місті Суми. Підкреслюю, що мене цікавить не лише майбутні відключення, а і ті, що вже відбулися протягом грудня 2014 року. Справа у тім, що деякі будинки, зокрема по вулицях Роменській, Черєпіна, Інтернаціоналістів, залишаються без електропостачання проягом п’яти, а 11 грудня — шести з половиною годин поспіль. Загальна ж тривалість відсутності електроенергії 11 грудня у зазаначених будинках становила близько восьми з половиною годин. Незважаючи на те, що деякі з них за відсутності електрики залишаються без водопостачання та опалення (газові котли Nova Florida не працюють без електроенергії). У той же час певні будинки і вулиці не відключаються зовсім.

З повагою,

Олександр Дашутін

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти