Виділення земельних ділянок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана Чернецька, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Світлана Чернецька

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яку кількість проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок фізичним особам-громадянам затвердила міська рада в 2015 та в 2016 роках (по кожному році) у розрізі:
- кількість проектів землеустрою під існуючими об’єктами (житловими будинками, господарськими будівлями, гаражами);
- кількість проектів землеустрою на вільні (не обтяжені майном) земельні ділянки (окрім ділянок учасникам АТО чи пільговим категоріям).
- земельні ділянки надані під городництво.
- земельні ділянки надані учасникам АТО;
- земельні ділянки надані пільговим категоріям громадян.
2. Яка загальна площа міської землі, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок фізичним особам-громадянам, на котру затвердили в 2015 та в 2016 роках (по кожному році), в розрізі:
- Загальна площа ділянок наданих під існуючі об’єкти;
- Загальна площа вільних наданих ділянок.
3. Чи проведена у місті інвентаризація землі, і якщо так, то де можна ознайомитись із публічним реєстром земель, що належать місту і можуть бути отримані його мешканцями відповідно до Земельного кодексу України

З повагою,

Світлана Чернецька

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти