Виділення земельних ділянок під пасовища для овець

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь П., будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Рішення про виділення земельної ділянки для будівництва ферми з розведення та утримання овець, яка розташована по вул. Лонка (або урочище Лонка) і функціонує поруч із житловими будинками в с. Руське Поле.

2. Ріщення про виділення земель відведених під пасовище для овець та площі цих ділянок в с.Руське Поле.

3. Чи офіційно здійснюється підприємницька діяльність, яка повязана з розведенням, випасанням, утриманням овець, реалізації молочної та м’ясної продукції (хто власник отари овець)?

4. Зазначити суму річного поповнення бюджету села (районну) від підприємницької діяльності пов’язаної з вівчарством в с.Руське Поле.

5. Яка сума дотацій з боку держави йде на підтримку вівчарства в с. Руське Поле?

З огляду на це, повідомляю, що у разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду та Омбудсмана.

З повагою,

Василь Попович

Тячівська міська рада

Дякуємо.

З повагою,

Тячівський міський голова Іван Ковач

Доброго дня!

у разі ненадання або надання неповної інформації, z оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Василь П.

Тячівська міська рада

Дякуємо.

З повагою,

Тячівський міський голова Іван Ковач

1 Attachment

03.01.2020 18:29, Василь П. пише:

показати цитоване

--
З повагою, Тячівська міська рада