виділення коштів у Центр зайнятості Дарницького району м. Києва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У Центрі зайнятості Дарницького району м. Києва в усній формі говорять, що немає грошей для виплати всієї суми, у разі, коли безробітний бажає створити ФОП, захистити в центрі зайнятості свій бізнес план. Тобто процедура передбачає, що безробітний може захистити бізнес план і відкрити свою справу, але в дарницькому центрі запевняють що грошей для виділення повної суми (оплати цілком і одноразово) немає.

Перше - Прошу надати дані - в виділених державою коштах передбачені гроші для виплати в даному випадку (мається на увазі однією оплатою)?

Друге - якщо так, прошу провести роз'яснювальну роботу з керівником Дарницького центру на предмет корупції, в іншому випадку я змушений буду звернутися в КМДА і Прокуратуру, щоб мої права були виконані.

З повагою,

Надьожкін-Добрєв Віталий

Державний центр зайнятості

1 AttachmentДана електронна пошта працює лише в односторонньому порядку.

Усі запитання, будь-ласка, надсилайте на електронну адресу:
[Державний центр зайнятості request email]

З повагою Державний центр зайнятості

Віталий залишив коментар ()

Дякую!
Директор центру зайнятості Дарницького району м. Києва пояснив свою позицію і вона задовольнила.

Питання вирішене згідно законодавству