Виділення коштів на Новосілківську ЗОШ І-ІІІ ступенів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1 відповідно до розподілу грошових коштів освітньої субвенції на забезпечення НУШ яка сума виділена для Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та на кожного учня-першокласника 2018-2019рр, який навчатиметься по НУШ?
2 скільки перших класів (а відповідно і учнів) набраних на 2018-2019 н.р. навчатимуться по НУШ, а скільки по комерційним програмам (такими як: Росток, Інтелект України та ін.)?

3 згідно яких документів освітня субвенція розподіляється між звичайним класом (НУШ) та комерційним (Росток, Інтелект України та ін.)?

4 чи є відмінність у фінансуванні початкових класів, які будуть вчитися по НУШ і однією з восьми нетипових програм, які були приведені до держстандартів НУШ (Росток, Інтелект України та ін.)?

5 чи виділялись суми із освітньої субвенції на ремонти класу для першокласників НУШ та для облаштування робочого місця вчителя (стіл, стілець, ноутбук, флешпамять і т.д.) і чи подавалась заявка про потребу в цих речах директором Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів?

6 скільки мультимедійних та інтерактивних комплектів придбано для першокласників НУШ Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та що входить до цих комплектів?

З повагою,

Катерина

Внутрішня політика,

1 Attachment

Києво-Святошинська районна державна адміністрація
Сектор з питань вутрішньої політики та зв'язків з ГО і ЗМІ
299-59-90
Анна Маркіна