Виділення частки пенсії по втраті годувальника

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Щербатюк Олена Миколаївна (ІНН 2898420424), з 2014 року отримувала пенсію по втраті годувальника на двох моїх неповнолітніх дітей.
01.10.2018 моїй дочці, Щербатюк Крістіні Леонідівні, виповнилося 18 років та вона у відповідності до вимог ст.39 ЗУ "Про загальнодержавне обов'язкове пенсійне страхування" 03.12.2018 подала документи до відділу обслуговування громадян м. Львова Головного управління пенсійного фонду у Львівській області для виділення їй окремої частки пенсії (так як вона навчається на денній формі навчання у ЛТЕУ та прописана у місті Львові).
До сьогодні питання щодо виділення окремої частки пенсії не вирішено та моїй дочці не виплачується пенсія протягом 8 місяців.
За інформацією працівників відділу обслуговування громадян м. Львова відсутня інформація щодо виділення частки пенсії від Головного управління пенсійного фонду в Київській області (Деснянський район).

Прошу вжити заходів для прискорення вирішення вказаного питання та повідомити мене письмово на адресу: м. Київ, вул. Кубанської України, б.25/21, кв. 27

З повагою,

Олена