Видатки з міського бюджету на держзакупівлі в Ужгороді

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віта Думанська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віта Думанська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати мені таку інформацію:

1. Обсяги фактичних витрат з міського бюджету міста Ужгорода за перший квартал 2016 року, з розподілом видатків за головними розпорядниками коштів (визначених у додатку 3 до міського бюджету);

2. Обсяги фактичних видатків, що протягом першого кварталу 2016 року були розподілені головними розпорядниками коштів (визначених у додатку 3 до міського бюджету) за процедурою державних закупівель згідно з ЗУ “Про здійснення державних закупівель”;

3. Обсяги запланованих видатків на державні закупівлі у першому кварталі 2016 року в розрізі головних розпорядників коштів та всього.

Нагадую, що згідно з частиною 5 статті 6 ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами не може бути обмежено.

З повагою,
Думанська Віта
Координаторка кампанії “Стеж за грошима”, Громадського руху ЧЕСНО

4 Attachments

    Добрий день.

Фінансове управління  на Ваш запит від 12 квітня 2016 р. надсилає
наступну інформацію:

-       план та  видатки установ по бюджету м. Ужгород станом на
 01.04.2016 р. (загальний фонд);

-       план та  видатки установ по бюджету м. Ужгород станом на
 01.04.2016 р. (спеціальний фонд);

-       листи головних розпорядників коштів міського бюджету щодо
здійснення державних закупівель у 2016 році

 

Заступник начальника,

начальник відділу доходів                                
                                        О.Кенс