Видатки з міського бюджету на держзакупівлі у Рівному

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віта Думанська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віта Думанська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати мені таку інформацію:

1. Обсяги фактичних витрат з міського бюджету міста Рівне за перший квартал 2016 року, з розподілом видатків за головними розпорядниками коштів (визначених у додатку 3 до міського бюджету);

2. Обсяги фактичних видатків, що протягом першого кварталу 2016 року були розподілені головними розпорядниками коштів (визначених у додатку 3 до міського бюджету) за процедурою державних закупівель згідно з ЗУ “Про здійснення державних закупівель”;

3. Обсяги запланованих видатків на державні закупівлі у першому кварталі 2016 року в розрізі головних розпорядників коштів та всього.

Нагадую, що згідно з частиною 5 статті 6 ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами не може бути обмежено.

З повагою,
Думанська Віта
Координаторка кампанії “Стеж за грошима”, Громадського руху ЧЕСНО

Рівненська міська рада

2 Attachments

З повагою, відділ інформаційно-аналітичного забезпечення!

Просимо повідомити нас про отримання!

УКБ міськвиконкому,

1 Attachment

З повагою, УКБ МВК.

Рівненська міська рада

2 Attachments

Доброго дня, пані Вікторіє!
Для відправлення відповіді на Ваш інформаційний запит від 12.04.2016, строк розгляду якого був подовжений до 20 робочих днів, просимо надіслати нам Вашу поштову адресу, оскільки, не всі виконавчі органи подали запитувану інформацію в електронному вигляді.
Наявний лише паперовий варіант.
Дякуємо за розуміння!

показати цитоване

Рівненська міська рада

4 Attachments

З повагою, відділ

показати цитоване