Видатки з міського бюджету на держзакупівлі в Львові

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віта Думанська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віта Думанська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати мені таку інформацію:

1. Обсяги фактичних витрат з міського бюджету міста Львова за перший квартал 2016 року, з розподілом видатків за головними розпорядниками коштів (визначених у додатку 3 до міського бюджету);

2. Обсяги фактичних видатків, що протягом першого кварталу 2016 року були розподілені головними розпорядниками коштів (визначених у додатку 3 до міського бюджету) за процедурою державних закупівель згідно з ЗУ “Про здійснення державних закупівель”;

3. Обсяги запланованих видатків на державні закупівлі у першому кварталі 2016 року в розрізі головних розпорядників коштів та всього.

Нагадую, що згідно з частиною 5 статті 6 ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами не може бути обмежено.

З повагою,
Думанська Віта
Координаторка кампанії “Стеж за грошима”, Громадського руху ЧЕСНО

сектор тендерних закупівель,

1 Attachment

На Ваш інформаційний запит, зареєстрований відділом "Центр надання адміністративних послуг" 12.04.2016 № З-Д-14876-002 повідомляємо, що перелік запланованих на 1-й квартал 2016 року закупівель розпорядників коштів міського розміщено на сайті Львівської міської ради (www.city-adm.lviv.ua) у розділі «Економіка», закладка «Тендери», розділ «2016 рік», підрозділ «Річні плани державних закупівель».
Інформація про здійснені у 1-ому кварталі 2016 року закупівлі оприлюднена на сайті Львівської міської ради у розділі «Економіка», закладка «Тендери», розділ «2016 рік», підрозділ «Державні закупівлі структурних підрозділів ЛМР».