Видатки на довготермінові відрядження

Ярощук Светлана

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яки статі витрат відшкодовуються працівникам посольств України за статтею в кошторисі на утримання посольств - видатки на довготермінові відрядження.

2. Кількість службових приміщень, що орендувалися Посольством України в Болгарії у 2016 р., та станом на 01.05.2015 р. та ціна оренди за кожний з тях за відповідний проміжок часу оренди (місяці, дни и т.ін.)

3. Кількість житлових приміщень, що орендувалися Посольством України в Болгарії у 2016 р., та станом на 01.05.2015 р. та ціна оренди за кожний з тях за відповідний проміжок часу оренди(місяці, дни и т.ін.)

4. Кількість житлових приміщень, що орендувалися Генеральним консульством України у м. Варні у 2013 р., та ціна оренди за кожний з тях за відповідний проміжок часу оренди (місяці, дни и т.ін.)

З повагою,

Ярощук Светлана

Ярощук Светлана

Доброго дня!

Прошу виправити помилку у запити
п.2 и п. 3 треба читати в наступної редакцій
2. Кількість службових приміщень, що орендувалися Посольством України в Болгарії у 2016 р., та станом на 01.05.2017 р. та ціна оренди за кожний з тях за відповідний проміжок часу оренди (місяці, дни и т.ін.)

3. Кількість житлових приміщень, що орендувалися Посольством України в Болгарії у 2016 р., та станом на 01.05.2017 р. та ціна оренди за кожний з тях за відповідний проміжок часу оренди(місяці, дни и т.ін.)

З повагою,

Ярощук Светлана

Міністерство закордонних справ України

Посилання

Міністерство закордонних справ України

Посилання

Міністерство закордонних справ України

Посилання