Видатки бюджету м. Херсонська: закупівлі (завершені) новорічні

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Гарбарук, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Гарбарук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Інформацію про обсяг всіх завершених закупівель у період з 01.09.2018 по 09.01.19 Херсонської міської ради та її структурних підрозділів і комунальних підприємств, що стосуються святкування Різдва Христового (католицьке релігійне свято), Нового року, Різдва Христового (православне релігійне свято).
2. Надати перелік всіх завершених закупівель новорічних ялинок (ялин, святкове дерево), освітлювальної апаратури (світлодіодні елементи, лампочки, гірлянди, тощо), в тч. механо-монтажні роботи та інженерно-будівельні роботи, у період з 01.09.2019 по 09.01.19 Херсонської міської ради та її структурних підрозділів і комунальних підприємств, що стосуються святкування Різдва Христового, Нового року, Різдва Христового).

З повагою,

Сергій Гарбарук

Від: Тукай В.А.
Херсонська міська рада

Посилання

Від: Тукай В.А.
Херсонська міська рада

 

 

From: [email address] [mailto:[email address]]
Sent: Thursday, January 17, 2019 9:28 AM
To: Приймальна звернень; Тукай В.А.
Subject: Із-Г-5/ Сергію Гарбаруку

 

 

 

--- Повідомлення, що пересилається ---

Від кого: "Управління культури" <[1][email address]>

Кому: "'[email address]'" <[2][email address]>

Тема: Сергію Гарбаруку

Дата: 17 січня 2019, 09:27:55

 

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[email address]

Посилання

Від: Тукай В.А.
Херсонська міська рада

Посилання