Видалення ТПВ у Ставищенському районі

Сергій Плахотнюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. копія договору про видалення твердих побутових відходів, які утворюються в Ставищенському районі, на сміттєзвалище в с. Лихачиха (вул. Лип’янка, 1) Володарського району, яке експлуатує ПП «Екологічне відновлення природного середовища» (м. Київ вул. Рибальська, 13)
2. відомості про оплату за договором про видалення твердих побутових відходів, які утворюються в Ставищенському районі, на сміттєзвалище в с. Лихачиха (вул. Лип’янка, 1) Володарського району.

Про цивільно-правові відносини, зазначені вище, йдеться у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Ставищенського району на 2018 рік, схваленій розпорядженням голови Ставищенської районної державної адміністрації від 23.01.2018 № 70, затвердженій рішенням сесії Ставищенської районної ради від 24.01.2018 № 295

З повагою,

Сергій Плахотнюк

Сергій Плахотнюк

Доброго дня!

Відповідь прострочена.
У разі ненадання інформації я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника інформації відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Сергій Плахотнюк