Від 25.06.18

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Надія Труш, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня, Полтавська міська рада!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Вказати, скільки коштів із міського бюджету направлено на організацію та проведення Дня молоді 24 червня на стадіоні «Ворскла» у Полтаві.
2. Вказати, скільки коштів із міського бюджету направлено на піротехнічні заходи та засоби під час святкування Дня молоді 24 червня на стадіоні «Ворскла» у Полтаві.
3. Вказати, скільки коштів із міського бюджету направлено на висвітлення у засобах масової інформації заходів святкування Дня молоді 24 червня на стадіоні «Ворскла» у Полтаві та які ЗМІ отримали кошти (надати договори і акти виконаних робіт).
4. Вказати, скільки коштів із міського бюджету направлено на організацію та проведення концерту за участі зірок під час святкування Дня молоді 24 червня на стадіоні «Ворскла» у Полтаві – Олі Полякової та R’n’B дуету TamerlanAlena.
5. Вказати, скільки коштів із міського бюджету направлено на придбання призів – 20 велосипедів – під час святкування Дня молоді 24 червня на стадіоні «Ворскла» у Полтаві.
6. Вказати, скільки коштів із міського бюджету направлено на виготовлення та друк запрошень на вхід до стадіону «Ворскла» з нагоди святкування Дня молоді 24 червня у Полтаві.

З повагою,

Надія Труш

Ромас Олена Миколаївна, Управління у справах сім’ї,молоді та спорту Виконавчого комітету Полтавської міської ради,

6 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]