Вибори Президента України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Я та мої діти, громадяни України живемо зараз в Новій Зеландії, ми хочемо прийняти участь у виборах Президента України; оскільки ані посольства, ані консульства України в Новій Зеландії немає то потрібно звертатись до виборчої дільниці при посольстві України у м.Канбра що в Австралії оскільки, як зазначено на сайті посольства України в Австралії -- посольство обслуговує Нову Зеландію теж.
Я і мої діти та переважна більшість тих хто волею долі живе в Новій Зеландії(а всіх нас більше як 1000, бо не всі зголошуються бути в українських місцевих діаспорах) не можуть полетіти до Австралії, це надто дорого для бюджету родин, а саме -- віза, та 4 білета на літаки для кожної особи (жоден літак не летить до Кенбри, треба летіти до Мелбурну або Сіднею).
Питання -- чому до нас не хоче приїхати представник посольства, поставити всіх нас на посольський облік, зареєструвати нас і дати нам шанс на наше виборче право?! В чому полягає тоді це «обслуговування»? Ми не довольні таким ігноруванням нас, громадян України!

З повагою,

Фрю Ольга