Виборчі округи

Петро Петрович

Доброго дня!

Центральна виборча комісія призначила додаткові вибори на 23 грудня 2018 року, у тому числі в межах Сумської області в Миколаївській сільській об’єднаній територіальній громаді, до якої приєдналася територіальна громада Кровенської сільської ради.
Згідно з ст. 16 ЗУ «Про місцеві вибори» загальний склад сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади збільшується внаслідок проведення додаткових виборів депутатів сільської, селищної ради додатково на кількість новоутворених одномандатних виборчих округів, яка визначається як відношення кількості виборців територіальних громад, що приєдналися, до кількості виборців територіальної громади, до якої приєдналися, помножене на загальний склад ради, визначений частиною третьою цієї статті, але не менше кількості територіальних громад, що приєдналися.
Кількість округів для проведення додаткових виборів визначає Центральна виборча комісія з урахуванням вимог ст. 16 ЗУ «Про місцеві вибори».
У зв’язку з цим, відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації» прошу надати інформацію, яка мала бути отримана чи створена для виконання Центральною виборчою комісією своїх повноважень під час визначення кількості округів, що мають бути утворені для проведення додаткових виборів депутатів Миколаївської сільської ради, які призначено на 23 грудня 2018 року, а саме:
1) кількість виборців територіальної громади Кровенської сільської ради (села Кровне, Руднівка), що приєдналася до Миколаївської сільської об’єднаної територіальної громади;
2) кількість виборців Миколаївської сільської об’єднаної територіальної громади;
3) загальний склад Миколаївської сільської ради.
Відповідь прошу надати в межах строку передбаченого ЗУ "Про доступ до публічної інформації" електронною поштою.

Іванов Петро Петрович

26.10.2018 р.

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

Петро Петрович

Доброго дня!

Я отримав 1 листопада 2018 року відповідь на мій запит на інформацію від 26 жовтня 2018 року щодо визначення кількості одномандатних виборчих округів, що утворюються для організації додаткових виборів депутатів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області. Проте направлена відповідь від 31 жовтня 2018 року за № 21-17-1812 містить лише одну сторінку, на якій прізище, ім'я, по батькові та підпис відповідальної за надання відповіді особи відсутній. Враховуючи вищезазначене, прошу НЕГАЙНО надіслати мені електронною поштою повний текст відповіді.
Звертаю увагу, що законодавством України передбачений дієвий механізм захисту мого права на доступ до інформації шляхом звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини і громадянина для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

З повагою,

Петро Петрович Іванов

Анатолій залишив коментар ()

Узагалі-то там дві сторінки, і підпис особи є на другій.