Вибірковість АМКУ щодо притягнення операторів за зловживання у посекундній тарифікації

Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість")

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію чи притягувалась за злочинну бездіяльність до відповідальності Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, якій добре відомо, що оператор зв"язку Київстар замінив посекундну тарифікацію на похвилинну і не вживає відповідних дій, чим сприяє посиленню монополізму у сфері зв"язку. Не дивлячись, що я своїм запитом повідомив Комісію про зловживання оператора зв"язку Київстар, Комісія відмовилась від виконання покладених на неї обов"язків, детальніше про це написано у їх відповіді на мій запит за адресою "dostup.pravda.com.ua/request/vidsutnist_posiekundnoyi_tarifik#incoming-45131";

2. Інформацію чого АМКУ оштрафував лише одного мобільного оператора "lifecell" на 19,5 мільйона гривень за "посекундну" тарифікацію, при цьому оператор зв"язку Київстар значно більше зловживає своїм становищем та теж шахраює з посекундною тарифікацію від чого страждають мільйони абонентів.

З повагою,

Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість")

Від: Ахрамєєва Наталія Сергіївна
Антимонопольний комітет України

Посилання