ВГО "Федерація хокею України"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Михайло Гончаренко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Михайло Гончаренко

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Відповідно до додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 05.082015 р. №573 "Про проведення експерименту щодо залучення Міністерством культури, молоді та спорту національних спортивних федерацій з окремих олімпійських та неолімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів та внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. № 695 і від 29 лютого 2012 р. № 152", Федерація хокею України бере участь у проведенні експерименту щодо залучення Міністерством культури, молоді та спорту до організації і проведення спортивних заходів.
Пунктом 9. вищезгаданого порядку, МКМС здійснює щокварталу контроль за здійсненням федераціями спортивних заходів, визначених пунктом 2 цього Порядку, в установленому ним порядку.

Беручи до уваги вищезазначене, прошу надати наступні документи:
1. Копії щоквартальних звітів, щодо використання ВГО "Федерація хокею України" бюджетних коштів, пов'язаних з проведенням експерименту з розбивкою по рокам в період з
2016 року по 2020 рік.
2. Повідомити про виконання Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на відповідний рік ВГО "Федерація хокею України" в період з 2016 року по 2020 рік.
3. Враховуючи, що ВГО "Федерація хокею України" в період з листопада 2016 р. по даний фінансується державою, в тому числі для проведення та участі команд в міжнародних змаганнях, які проводились Міжнародною федерацією хокею України (IIHF), прошу повідомити з розбивкою по рокам які суми коштів ВГО "Федерація хокею України" отримала від Міжнародної федерації хокею України та надати документи на підставі яких ці кошти отримано.

Додатково хочу звернути увагу на той факт, що згідно п.2 ст. 22 «Про доступ до публічної інформації» - відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

З повагою,
Михайло Гончаренко

Міністерство молоді та спорту України

1 AttachmentМіністерство молоді та спорту України

1 AttachmentМіністерство молоді та спорту України

1 AttachmentДобрий вечір, надаємо Вам відповідь МКІП на Ваш запит.