ВГО "Федерація хокею України"

Михайло Гончаренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Відповідно до додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 05.082015 р. №573 "Про проведення експерименту щодо залучення Міністерством культури, молоді та спорту національних спортивних федерацій з окремих олімпійських та неолімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів та внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. № 695 і від 29 лютого 2012 р. № 152", Федерація хокею України бере участь у проведенні експерименту щодо залучення Міністерством культури, молоді та спорту до організації і проведення спортивних заходів.
З запиту на отримання публічної інформації до Міністерства культури, молоді та спорту України від 02.03.2020 р., розміщеному в мережі інтернет, запитувач інформації просила повідомити про суми коштів наявні у Всеукраїнської громадської організації "Федерація хокею України" для покриття ризиків, пов'язаних з проведенням експерименту з розбивкою по рокам та просила підтвердити документально.
У відповіді від 17.03.2020 р. вказана сума коштів з розбивкою по рокам, але ВГО "Федерація хокею України" не підтвердила наявність коштів належними первинними документами, повідомила лише про витрати в період з листопада 2016 р. по даний час.
Враховуючи відсутність спортивних досягнень в українському хокеї за останнє дисятиліття, діяльність Всеукраїнської громадської організації "Федерація хокею України" викликає значний суспільний інтерес.
Беручи до уваги вищезазначене, та враховуючи що наявність власних коштів є необхідною складовою для участі у експерименті, прошу повідомити та надати наступні документи:

1. Підтвердити документально з додаванням первинних документів наявність коштів у ВГО "Федерація хокею України" для покриття ризиків, пов'язаних з проведенням експерименту з розбивкою по рокам.
2. Повідомити про джерело походження коштів з розбивкою по рокам, починаючи з листопада 2016 р., надати документи на підставі яких ВГО "Федерація хокею України" отримала кошти для покриття ризиків, приймаючи участь у експерименті, який фінансується державою.
3. Враховуючи, що ВГО "Федерація хокею України" в період з листопада 2016 р. по даний фінансується державою, в тому числі для проведення та участі команд в міжнародних змаганнях, які проводились Міжнародною федерацією хокею України (IIHF), прошу повідомити з розбивкою по рокам які сумі коштів ВГО "Федерація хокею України" отримала від Міжнародної федерації хокею України. Прошу надати документи на підставі яких ці кошти отримано.

З повагою,

Михайло Гончаренко