Вчителі, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Підпунктом 6.3.2 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України, Профспілками працівників освіти і науки України та Всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців у галузі вищої освіти на 2021-2025 роки (Галузева угода) рекомендовано установлювати педагогічним працівникам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, навчальне навантаження під час тарифікації на відповідний навчальний рік у обсязі не менше ставки. На період відпустки для догляду за дитиною години навчального навантаження тимчасово передаються іншим педагогічним працівникам. У зв’язку з цим виникають наступні питання:

1. Чи потрібно відображати в тарифікаційному списку закладу загальної середньої освіти учителів, які знаходяться у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і в поточному навчальному році виходити із цієї відпустки не будуть?
2. Як тарифікувати учителів, які серед навчального року не заплановано вирішили вийти із відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку? Оскільки на період відпустки для догляду за дитиною години навчального навантаження тимчасово були передані іншим педагогічним працівникам, то виходить, що по закінченню відпустки ці години забираються та віддаються учителю, який вийшов із такої відпустки? Чи потрібно обов’язково виконувати вимогу про встановлення педагогічного навантаження не менше ставки учителям, які вийшли із відпустки для догляду за дитиною?

З повагою,

Людмила

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]